Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez. Tunceli’nin Nazımiye ilçesinde, teröristlere yönelik operasyonda olumsuz hava koşullarından etkilenen 2 askerimiz şehit oldu.

Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez.

Şehitlerimiz için Elazığ’da tören düzenlendi.

Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez.

Tunceli Jandarma Komutanlığınca,

Nazımiye kırsalında terörist unsurlara yönelik gerçekleştirilen operasyon sırasında,

2 kahraman askerimiz,

olumsuz hava koşullarından etkilenerek hipotermi tanısıyla kaldırıldıkları

Tunceli Devlet Hastanesi‘nde şehit oldular.

Kahraman Şehitlerimiz;

Jandarma Uzman Çavuş Ferruh Dikmen ve

Jandarma Uzman Çavuş Asım Türkel‘in

cenazeleri törenin yapıldığı Elazığ Havalimanı‘na getirildi.

Şehitlerin Türk bayrağına sarılı naaşları, meslektaşlarının omuzlarında katafalka konuldu, öz geçmişleri okundu, saygı duruşunda bulunuldu.

Elazığ Müftüsü Yusuf Sarıkaya şehitler için dua etti.

Aziz şehitlerimize Ali makamlar,

Kahraman gazilerimize de sağlık, sıhhat ve hayırlı ömürler diliyoruz.

Unutulmasın ki;

kıyamet sabahına kadar bu Aziz millet İslam sancağını yeryüzünde dalgalandırmaya devam edecektir, Allah (CC)’ın izni ve yardımı ile.

Kaynak; https://www.trthaber.com/haber/turkiye/tunceli-sehitleri-memleketlerine-ugurlandi-391271.html

Yayınlayan

Mithat GÜNEY

Mithat GÜNEY, 1972 yılında Sinop ili, Türkeli ilçesinde dünyaya geldi. Almanya’da başladığı öğrenim hayatını Lise öğrenimi ile İstanbul’da sürdürdü ve Erzurum Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği lisans eğitimini 1994 yılında tamamladı. Profesyonel hayatına 1994 yılında meslektaşı ile birlikte İstanbul’da açtıkları Mühendislik Bürosu’nda başlayan Mithat GÜNEY, uzun yıllar birçok Betonarme ve Çelik Konstrüksiyon projenin Statik Hesap ve Projelendirilmesi, Teknik Uygulama Sorumluluğu (TUS), Şantiye Şefliği vs. konularında hizmet vetmiştir. 1999 Marmara Depremi sonrası Çelik Yapılara yoğunlaşmış ve Çelik Yapıların Tasarımı, Projelendirilmesi ve Uygulanması konularında çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı prestij projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan 2015 yılında almış olduğu “Riskli Yapılar Tespit Uzmanı” ünvanı ile şu ana kadar oluşturmuş olduğu mesleki bilgi birikimini; Riskli Yapıların Tespiti, Projelendirilmesi, Onarım ve yeniden Taahhüdü, Kontrolörlüğü ve Müşavirliği alanlarına yansıtmaktadır. Hayat boyu öğrenme felsefesi ile günümüz Profesyonel Proje Yönetimi metodolojisi üzerine yoğunlaşmış ve bunu PMI kuruluşundan 2018 yılında üstün derece ile almış olduğu PMP sertifikası ile belgelendirmiştir. Özellikle inşaat projelerinin daha etkin ve verimli planlanması, yönetilmesi ve teslim edilmesi adına, bu konuda eğitim ve seminerler vermektedir. Kendi blog sayfasında kişisel gelişim, liderlik, proje yönetimi vs. konularında makaleler paylaşmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Mithat GÜNEY, Türkçe’ye ilave olarak İngilizce, Almanca ve Arapça konuşmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bkz. https://www.linkedin.com/in/mithat-g%C3%BCney-pmp%C2%AE-a33b4617/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir