Anasayfa

Merhaba, www.mithatguney.com Anasayfa bölümüne hoş geldiniz.

Amacımız, içerisinde yer almaktan gurur duyduğumuz İnşaat Sektörü ile ilgili bilgi birikimi ve proje yönetimi tecrübemizi siz meslektaşlarımız, değerli sektör temsilcileri ve öğrenci kardeşlerimiz ile paylaşmaktır.

Bu site aracılığı ile sizlere, genellikle Türkiye içi, zaman zaman da Dünya genelinde meydana gelen gelişmeleri aktarmaya çalışıyoruz.

Site içeriklerinde gerek bize ait, gerekse de devlet kurumları ve özel sektör temsilcilerinin sektörümüzle ilgili yapmış oldukları faaliyetleri içeren bilgileri bulabilirsiniz.

Paylaşımlarımızda, herhangi bir siyasi görüş ve dini düşünceden bağımsız olarak, ülkemiz sektörel durumunu yansıtmaya gayret ediyoruz.

Anasayfa kısmında özetini geçtiğimiz kişisel web sayfamızın daha okunabilir olması ve konulara daha hızlı ulaşılabilmesi amacıyla, alt bölümlere ayrılmasında yarar gördük. Sözkonusu sınıflandırmayı günün ihtiyaç ve önemine göre güncelliyoruz.

Şu an için Kategoriler‘i aşağıdaki alt başlıklarda topladık;

Bilgi paylaşımı sırasında sağlam ve muteber kaynaklardan alıntı yapmaya özen gösteriyoruz. Dolayısıyla, alıntı yaptığımız kaynak bilgisini prensip olarak ilgili paylaşımlarda belirtmekteyiz.

Ancak, sehven unutulan, eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz kısımlar ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi lütfen; mithat.gueney@gmail.com adresinden bana iletiniz.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

For English Posts.

Saygı ve sevgilerimle
İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

#mithatgüney / @mithatgny
www.mithatguney.com

Ayrıntılı bilgi için bkz; 

Sosyal Medyada #mithatgüney / @mithatgny ;

Gelişmelerden haberdar olmak için #mühendisinpenceresi YouTube kanalıma abone olmayı unutmayın.

https://www.youtube.com/channel/UCWgu3os45ZD7pYXaIsiqNDg

2 comments

Leave a Reply