Anasayfa

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP Anasayfa bölümüne hoş geldiniz. Amacım, İnşaat Sektörü ile ilgili tecrübelerimi ve Profesyonel Proje Yönetimi bilgi birikimimi sizlerle paylaşmaktır.

Mithat GÜNEY, PMP Anasayfa

Merhaba, İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP Anasayfa bölümüne hoş geldiniz.

Amacım, içerisinde yer almaktan gurur duyduğum İnşaat Sektörü ile ilgili tecrübelerimi ve Profesyonel Proje Yönetimi bilgi birikimimi siz meslektaşlarım, değerli sektör temsilcileri ve öğrenci kardeşlerim ile paylaşmaktır.

Bu site aracılığı ile sizlere, genellikle Türkiye içi, zaman zaman da Dünya genelinde meydana gelen gelişmeleri aktarmaya çalışıyoruz.

Site içeriklerinde gerek bize ait, gerekse de devlet kurumları ve özel sektör temsilcilerinin sektörümüzle ilgili yapmış oldukları faaliyetleri içeren bilgileri bulabilirsiniz.

Paylaşımlarımızda, herhangi bir siyasi görüş ve dini düşünceden bağımsız olarak, ülkemiz sektörel durumunu yansıtmaya gayret ediyoruz.

Anasayfa kısmında özetini geçtiğimiz kişisel web sayfamızın daha okunabilir olması ve konulara daha hızlı ulaşılabilmesi amacıyla, alt bölümlere ayrılmasında yarar gördük. Sözkonusu sınıflandırmayı günün ihtiyaç ve önemine göre güncelliyoruz.

Kategoriler Bölümü

Şu an için Kategoriler bölümünü aşağıdaki alt başlıklarda topladık;

Son Dakika Haberleri; 

Son Dakika Haberleri bölümünde sektörümüzle ilgili Türkiye ve Dünya genelinde cereyan eden aktüel olay ve gelişmelere yer veriyoruz.

Sektörel Bilgiler ve Haberler; 

Sektörel bilgiler ve haberler bölümünde Mühendislik, Mimarlık, İnşaat, Taahhüt, Müteahhitlik, Yapı ve Gayrimenkul gibi sektörel bazda haberlere yer veriyoruz.

Ekonomi ile ilgili çalışmalar; 

Ekonomi ile ilgili çalışmalar bölümünde Türkiye ve Global Dünya’da gelişen ve  İnşaat sektörünü etkileyen ekonomik ve finansal olay ve gelişmelere yer veriyoruz.

Proje Yönetimi, Kişisel Gelişim ve Motivasyon makaleleri; 

Proje Yönetimi, Kişisel Gelişim ve Motivasyon makaleleri bölümünde kendi oluşturduğumuz ve Dünya genelinde makbul ve muteber kaynaklardan derlenen makale, yazı ve çalışmalara yer veriyoruz.

TÜİK ve Resmi Gazete paylaşımları; 

TÜİK ve Resmi Gazete paylaşımları bölümünde Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Resmi Gazete’de, ilgi alanımıza giren konularda yapılan paylaşımlara yer veriyoruz. Amacım bu teknik verileri ve resmi bilgileri sadeleştirmek, daha anlaşılır olacak şekilde düzenlemek ve yorumlamaktır.

Çevre, Kültür, Sanat ve Tarih konuları;

Çevre, Kültür, Sanat ve Tarih konuları bölümünde Türkiye ve Dünya genelinde  gerek devlet kurumları, gerekse de  özel sektörde meydana gelen gelişme ve faaliyetleri içeren paylaşımlara yer veriyoruz.

İngilizce paylaşımlar;

İngilizce paylaşımlar Türkiye ve Dünya genelinde gerek devlet kurumları, gerekse de özel sektörde meydana gelen gelişme ve faaliyetleri içeren İngilizce paylaşımlar yer alıyor.

Bilgi paylaşımı sırasında sağlam ve muteber kaynaklardan alıntı yapmaya özen gösteriyoruz. Dolayısıyla, alıntı yaptığımız kaynak bilgisini prensip olarak ilgili paylaşımlarda belirtmekteyiz.

Ancak, sehven unutulan, eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz kısımlar ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi lütfen; mithat.gueney@gmail.com adresinden bana iletiniz.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

For English Posts.

Saygı ve sevgilerimle
İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

#mithatgüney / @mithatgny
www.mithatguney.com

Ayrıntılı bilgi için bkz; 

Sosyal Medyada #mithatgüney / @mithatgny ;

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalım

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri ve Şantiye Görüntüleri ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalımda yayınlıyorum. Bunun yanında yakında Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili eğitim videolarımı da yayınlamaya başlayacağım.

Gelişmelerden haberdar olmak için Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalıma abone olmayı, videolarımı beğenmeyi ve paylaşımlara yorum yapmayı ihmal etmeyin. Teşekkürler.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalım

4 comments

Bir cevap yazın