Anasayfa

Merhaba, www.mithatguney.com Anasayfa bölümüne hoş geldiniz.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ‘mız kutlu olsun!

Amacımız, içerisinde yer almaktan gurur duyduğumuz İnşaat Sektörü ile ilgili bilgi birikimi ve tecrübemizi siz meslektaşlarımız, değerli sektör temsilcileri ve öğrenci kardeşlerimiz ile paylaşmaktır.

Bu sitede, genellikle Türkiye içi, zaman zaman da Dünya genelinde olmak üzere; gerek kendimizin, gerekse de devlet kurumları ve özel sektör temsilcilerinin sektörümüzle ilgili yapmış oldukları faaliyetleri içeren bilgilere yer vermeye çalışıyoruz.

Herhangi bir siyasi ve dini görüş ve düşünceden bağımsız olarak, ülkemiz sektörel  durumunu yansıtma amaçlı paylaşım ve yazılara yer vermekteyiz.

Anasayfa kısmında özetini geçtiğimiz kişisel web sayfamızın daha okunabilir olması ve konulara daha hızlı ulaşılabilmesi amacıyla, alt bölümlere ayrılmasında yarar gördük. Sözkonusu sınıflandırmayı günün ihtiyaç ve önemine göre geliştirmekteyiz.

Şu an için Kategoriler‘i aşağıdaki alt başlıklarda topladık;

Bilgi paylaşımı esnasında sağlam ve muteber kaynaklardan alıntı yapılabilmektedir. Alıntı yapılan kaynak bilgisini prensip olarak ilgili paylaşımlarda belirtmekteyiz.

Ancak sehven unutulan, eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz kısımlar ile ilgili lütfen;

mithat.gueney@gmail.com adresinden benimle iletişime geçiniz.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Saygı ve sevgilerimle
İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP
www.mithatguney.com

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP kimdir?

2 comments

Leave a Reply