Hizmetlerimiz

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP Hizmetlerimiz bölümüne hoş geldiniz. Amacım, İnşaat Sektörü ile ilgili tecrübelerimi ve Profesyonel Proje Yönetimi bilgi birikimimi sizlerle paylaşmaktır.

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP Hizmetlerimiz

Merhaba, İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP Hizmetlerimiz bölümüne hoş geldiniz.

Amacım, içerisinde yer almaktan gurur duyduğum İnşaat Sektörü ile ilgili tecrübelerimi ve Profesyonel Proje Yönetimi bilgi birikimimi siz meslektaşlarım, değerli sektör temsilcileri ve öğrenci kardeşlerim ile paylaşmaktır.

Bu sitede, genellikle Türkiye içi, zaman zaman da Dünya genelinde
olmak üzere; gerek kendimizin, gerekse de devlet kurumları ve özel sektör temsilcilerinin sektörümüzle ilgili yapmış oldukları faaliyetleri içeren bilgilere yer vermeye çalışıyoruz.

Herhangi bir siyasi ve dini görüş ve düşünceden bağımsız olarak ülkemiz sektörel  durumunu yansıtma amaçlı posta ve yazılara yer vermekteyiz.

Hizmetlerimiz ile ilgili geniş bilgiyi ilerleyen zaman içerisinde güncelleyeceğiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Türkçe Anasayfa
For English

Saygı ve sevgilerimle,
İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

#mithatgüney / @mithatgny
www.mithatguney.com

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalım

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri ve Şantiye Görüntüleri ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalımda yayınlıyorum. Bunun yanında yakında Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili eğitim videolarımı da yayınlamaya başlayacağım.

Gelişmelerden haberdar olmak için Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalıma abone olmayı, videolarımı beğenmeyi ve paylaşımlara yorum yapmayı ihmal etmeyin. Teşekkürler.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalım

İnş. Müh. Mithat GÜNEYPMP kimdir?

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP Sosyal Medyada #mithatgüney @mithatgny ;