Son Dakika Haberleri

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP Son Dakika Haberleri bölümüne hoş geldiniz. Amacım, İnşaat Sektörü ile ilgili tecrübelerimi ve Profesyonel Proje Yönetimi bilgi birikimimi sizlerle paylaşmaktır.

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP Son Dakika Haberleri

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP Son Dakika Haberleri bölümüne hoş geldiniz.

Amacım, İnşaat Sektörü ile ilgili tecrübelerimi ve Profesyonel Proje Yönetimi bilgi birikimimi sizlerle paylaşmaktır.

Genelde Türkiye içi olmak üzere, zaman zaman da Dünya genelinde inşaat, taahhüt, müteahhitlik, yapı ve gayrimenkul konularında gerek devlet kurumlarının, gerekse de özel sektör temsilcilerinin yapmış oldukları son dakika faaliyetleri özet olarak içeren bilgi ve haberler yer almaktadır.

Aşağıdaki gibi Alt Kategorilere ayırdığımız şekilde;

  • İnşaat,
  • Taahhüt,
  • Müteahhitlik,
  • Yapı ve Gayrimenkul,
  • Çevre,
  • Kültür,
  • Sanat,
  • Ekonomi

ile ilgili Son Dakika Haberleri ve güncel bilgilere yer veriyoruz.

Kategoriler Bölümü

Şu an için Kategoriler bölümünü aşağıdaki alt başlıklarda topladık;

Son Dakika Haberleri; 

Son Dakika Haberleri bölümünde sektörümüzle ilgili Türkiye ve Dünya genelinde cereyan eden aktüel olay ve gelişmelere yer veriyoruz.

Sektörel Bilgiler ve Haberler; 

Sektörel bilgiler ve haberler bölümünde Mühendislik, Mimarlık, İnşaat, Taahhüt, Müteahhitlik, Yapı ve Gayrimenkul gibi sektörel bazda haberlere yer veriyoruz.

Ekonomi ile ilgili çalışmalar; 

Ekonomi ile ilgili çalışmalar bölümünde Türkiye ve Global Dünya’da gelişen ve  İnşaat sektörünü etkileyen ekonomik ve finansal olay ve gelişmelere yer veriyoruz.

Proje Yönetimi, Kişisel Gelişim ve Motivasyon makaleleri; 

Proje Yönetimi, Kişisel Gelişim ve Motivasyon makaleleri bölümünde kendi oluşturduğumuz ve Dünya genelinde makbul ve muteber kaynaklardan derlenen makale, yazı ve çalışmalara yer veriyoruz.

TÜİK ve Resmi Gazete paylaşımları; 

TÜİK ve Resmi Gazete paylaşımları bölümünde Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Resmi Gazete’de, ilgi alanımıza giren konularda yapılan paylaşımlara yer veriyoruz. Amacım bu teknik verileri ve resmi bilgileri sadeleştirmek, daha anlaşılır olacak şekilde düzenlemek ve yorumlamaktır.

Çevre, Kültür, Sanat ve Tarih konuları;

Çevre, Kültür, Sanat ve Tarih konuları bölümünde Türkiye ve Dünya genelinde  gerek devlet kurumları, gerekse de  özel sektörde meydana gelen gelişme ve faaliyetleri içeren paylaşımlara yer veriyoruz.

İngilizce paylaşımlar;

İngilizce paylaşımlar Türkiye ve Dünya genelinde gerek devlet kurumları, gerekse de özel sektörde meydana gelen gelişme ve faaliyetleri içeren İngilizce paylaşımlar yer alıyor.

Herhangi bir siyasi ve dini görüş ve düşünceden bağımsız olarak ülkemizin durumunu yansıtma amaçlı son dakika haberleri, posta ve yazılarına yer verilmektedir.

Bu bilgi paylaşımı esnasında sağlam ve muteber kaynaklardan alıntı yapılabilmektedir. Alıntı yapılan kaynak bilgisi prensip olarak ilgili paylaşımlarda belirtilmektedir.

Ancak sehven unutulan, eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz kısımlar ile ilgili lütfen;

mithat.gueney@gmail.com adresinden benimle ileşimize geçiniz.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Türkçe Anasayfa
For English

Saygı ve sevgilerimle
İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

#mithatgüney / @mithatgny
www.mithatguney.com

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalım

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri ve Şantiye Görüntüleri ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalımda yayınlıyorum. Bunun yanında yakında Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili eğitim videolarımı da yayınlamaya başlayacağım.

Gelişmelerden haberdar olmak için Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalıma abone olmayı, videolarımı beğenmeyi ve paylaşımlara yorum yapmayı ihmal etmeyin. Teşekkürler.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalım

Ayrıntılı bilgi için bkz; 

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP kimdir?

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP Sosyal Medyada #mithatgüney @mithatgny ;